Author: 韓***寧
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質非常讚,非常喜歡,物流也快速
顏色: 彩色
Price: NT$288
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 115 g |
| 長度 | 37 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2303091001359109 |
Author: 韓***寧
Date:
Review: 品質非常讚,非常喜歡,物流也快速
顏色: 彩色
Author: 苔***苔
Date:
Review: 普通水準沒有太多感想
顏色: 彩色
Author: 8***7
Date:
Review: 好
顏色: 彩色
Author: c***1
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 簡單 佩戴舒适: 舒適
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.